אפליקציות סלולר

על ידי 1 בינואר 2012מכור ללבן

עם כניסת הסמארטפונים לחיינו נסתם הגולל סופית על אפשרות הניתוק שלנו מהסביבה, אנו מחוברים לכולם ובכל רגע נתון- טלפונים, SMS, MMS, חדשות בפיד, אימיילים, סקייפ, וייבר ואין סוף אפליקציות …
לעומת זאת, אחת הסיבות שרובנו כל כך נהנים מחופשת הסקי היא המרחבים העצומים ותחושת הניתוק והשארת כל ענייני השגרה מאחור. רובנו בוחרים להשאיר את מכשיר הסלולר כבוי בכיס ולוקחים אותו רק בשביל מקרי חרום. זהו תענוג מפוקפק ביותר לקבל טלפון מהבוס בעבודה או מהילדים שמספרים שדוד המים התפוצץ, ולא יקרה שום דבר אם ענייני השגרה יחכו כמה שעות.
אבל- למרות זאת, לא כדאי להתעלם מהיכולות המופלאות של המכשירים החכמים הללו לשפר את יום הגלישה שלנו- לקבל אינפורמציה חשובה, לאתר חבר על ההר ואף להציל את חיינו.
אנו מביאים לפניכם סקירה של כמה אפליקציות מעניינות מתוך מבחר אדיר שגדל בכל יום.


חשוב ביותר:
חלק מהאפליקציות דורשות תקשורת נתונים שותפת ובמידה ואתם בחו"ל ללא חבילה מתאימה, העלות עשויה להגיע לאלפי שקלים, אז כדי שלא תופתעו השתמשו באפליקציות ללא צורך בהעברת נתונים בזמן הגלישה, נתקו את תקשורת הנתונים של המכשיר או רכשו חבילת גלישה מספק הסלולר שלכם.

Satski
תאימות: כל מערכות ההפעלה
אפליקציה מקיפה ומתקדמת מאוד שמשלבת ניווט GPS, הורדת מפות למכשיר (כך שלא צריך תקשורת נתונים), איתור חברים על ההר, מידע על האתר בזמן אמת, שמירת וניתוח כל נתוני הגלישה שלכם מאותו היום ואפילו שליחת אות מצוקה עם מידע על מיקומכם ומספר הסלולרי שלכם.
Snocru
תאימות: אייפון, אנדרואיד בקרוב
בדומה לקודמת, גם זו אפליקציה מקיפה עם מפות, מזג אוויר,GPSוהמון נתונים מקומיים על אתר הגלישה יחד עם יכולת לתקשר עם חברים שעל ההר ולראות את מיקומם.
Realski
תאימות: אייפון
נתחיל עם החיסרון- האפליקציה עובדת כרגע רק ב 100 אתרים בארה"ב, אבל בכל זאת בחרנו להציג אותה- האפליקציה היא הראשונה שעובדת בטכנולוגיית ה-AR – Augmented Reality(מציאות מוגברת)– זה אומר שאתם בעצם מסתכלים דרך מסך המכשיר על ההר והאפליקציה מוסיפה על התמונה מידע על ניווט ומיקום ועוד… בקרוב באירופה…
Ski & snow report
תאימות: אייפון, אנדרואיד
מפות אתרים, נקודות הפאודר הקרובות ביותר, מצלמות חיות תחזית מזג אוויר ומצב השלג והכל בקלות ובפשטות.
מבית -ON THE SNOWהאתר הגדול בעולם לנתונים על אתרי גלישה.
Ski Trail Maps
תאימות: אנדרואיד
אפליקציה נחמדה עם מידע על מזג אוויר, תנאי שלג ומפות שניתן להוריד למכשיר כך שלא תצטרכו תקשורת נתונים כשאתם על ההר.
Phresheez
תאימות: אייפון, אנדרואיד
עוד אופציה לאפליקציה שמודדת את נתוניכם בעזרת GPSומציגה אותם לאחר מכן בצורה גרפית נוחה, נותנת גם את האפשרות להעלות את נתוניכם ואת נתוני חבריכם ולראות בציור על המפה מי יותר מהיר… וכל זאת בנוסף למערכת איתור חברים על ההר ועוד…
SkiSchool
תאימות: אייפון
למי שממש חי את המכשיר – זו אפליקציה שמציגה לכם עשרות שיעורי סקי ברמות שונות. אפשר להתאמן על יבש ואפשר על ההר – אבל כמובן שזה לא תחליף למדריך אמיתי שמלווה אותך על המסלול.

בנוסף, בכל מכשיר סמארטפון ישנה תוכנה מובנית שנותנת אפשרות למעקב אחרי מסלול במרחב עם נתוני מהירות וגובה – וכך ללא צורך באפליקציה חיצונית ניתן לקבל נתונים וגרפים על הגלישה שלכם באותו היום – מהירות השיא בה גלשתם ואפילו את מסלול הגלישה שלכם מצויר על מפה.
באנדרואיד – MY TRACKS
באייפון – MAPS

גלישה נעימה, ושלא יתפסו אתכם משתמשים במכשיר תוך כדי גלישה בלי דיבורית – זה דו"ח של 1000 ש"ח…

משתמש באפליקציית פייסבוק? פתח באפליקציה המשך בדפדפן
לאיזה סניף תרצה לנסוע? סניף תל אביב סניף חיפה סניף הרצליה
לאיזה סניף תרצה להתקשר? סניף תל אביב סניף חיפה