גלשן זה גלשן

על ידי 9 בינואר 2017מכור ללבן

כששואלים אותנו ואתכם, גולשי הסקי והסנובורד, מה מיוחד בחוויה הזו, מעבר לכיף האדיר- לפעמים קשה להסביר את התחושות על ההר. לכל אחד ואחת מאתנו יש את הסיבות שלו/ה שמביאות לחיבור העמוק הזה לגלישה. כולנו הרי היינו רוצים ליהנות מהחוויה הזו 365 ימים בשנה.
אנחנו גילינו שלא צריך באמת לחכות בתום חופשת הסקי חודשים רבים עד לחופשה הבאה, אלא ניתן להכניס לחיים שלנו בן-דוד רחוק של הגלישה בשלג, ושממכר לא פחות ממנו.

נכון שנראה שיש שוני אדיר בחוויה בין סנובורד או סקי על הר בגובה של 3,000 מטר ובמינוס 10 מעלות, לבין גלישת גלים או סאפ בבגד-ים קצר בחופים של הרצליה, אבל התמצית של החוויה, הגרעין שלה, זה שהופך אותה לכל כך ייחודית וממכרת- הוא דומה מאוד, לטעמנו.

הרי ממה בעצם אנחנו כל כך נהנים בשלג? זה כנראה שילוב של כמה גורמים: ראשית, הריגוש – האדרנלין שמציף אותנו כשאנו עושים דברים שחורגים מהשגרה היומיומית הבטוחה שלנו, כמו גם תחושת הסיפוק בהתגברות על קשיים, החיבור לטבע ולנופים, המרחבים הפתוחים והאוויר הצח. בנוסף, הניגוד שבין היותה של החוויה מאוד אינטימית, כי זהו ספורט יחידני לבין העובדה שלרוב אנחנו חולקים אותה עם חברים ומשפחה, הופכת את כל העניין למהנה הרבה יותר.

 

אלו הן הסיבות שבזכותן נוהרים עשרות אלפי ישראלים ומיליוני גולשים בעולם לפסדות המושלגות בכל שנה. אך תנו לנו לספר לכם סוד קטן – בגלישה בים, אנו מקבלים בדיוק את אותם האלמנטים.
הבונוס האמיתי הוא שאנו יכולים לקבל אותם ממש כאן מעבר לפינה, בחוף הים שלנו. גלישת הגלים והסאפ (גלשן עמידה) הם ענפי ספורט די ותיקים בארץ שהופכים פופולריים יותר משנה לשנה.
הציוד למתחילים הופך את שלב הלימוד למהיר ובטוח, עשרות המועדונים שפזורים לאורך חופי הארץ מאפשרים לימוד ואחסון קל של הציוד, והגלים בארץ הם אמנם לא מהטובים בעולם, אך הם לא רעים ומאפשרים חוויה רב שנתית רציפה.

 

יכול להיות ששגרת היום-יום שלכם בארץ עמוסה בעיסוקים, אבל כשאתם יושבים ומחכים לגל בזריחה או חותרים על הסאפ בשקיעה, כשאתם "תופסים" גל ויורדים אותו במהירות, או מצליחים לבצע תרגיל חדש, כשאתם יוצאים מהמים ויושבים על החוף עם חבר ובירה קרה – ברגעים אלו ועוד, אתם תבינו עד כמה דומה החוויות בשלג ובמים ועד כמה כדאי לנצל את הים שלנו ולהעשיר את חיינו.

שלא תבינו אותנו לא נכון – סקי וסנובורד הן חוויות עוצמתיות שאין להן תחליף, אבל בשאר ימי השנה, אפשר למלא את החלל בספורט שיכבוש את לבכם ויהפוך אתכם למכורים כל השנה. ראו הוזהרתם!

 

*לפני כשנתיים נולדה לסקי-פס אחות קטנה, בשם סרף-פס, המציעה לקהל הגולשים גלשני גלים מקצועיים, גלשני סופט למתחילים והחל מהחורף, גם גלשני SUP ולונגבורדים, לצד חליפות גלישה מקצועיות וציוד משלים, כך שאתם מכוסים 12 חודשים בשנה עם ציוד הגלישה הטוב בעולם והשירות המקצועי בישראל. אנו מזמינים אתכם להגיע לסרף-פס ברחוב השלושה בת"א, בתוך סניף סקי-פס ולהתרשם מהמבחר הגדול בארץ של ציוד לגולשי גלים, ולגולשי גלים לעתיד.

משתמש באפליקציית פייסבוק? פתח באפליקציה המשך בדפדפן
לאיזה סניף תרצה לנסוע? סניף תל אביב סניף חיפה סניף הרצליה
לאיזה סניף תרצה להתקשר? סניף תל אביב סניף חיפה