חידושים 08/09

על ידי 1 בינואר 2009מכור ללבן

תעשיית הסקי והסנובורד מתפתחת ואינה מפסיקה להפתיע אותנו בחידושים והמצאות בתחום. השנה הדגש הוא בשני תחומים עיקריים-הראשון הוא ייצור ירוק, שמתחשב בסביבה והשני הוא שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, בסגנוןNASA, שמטרתו היא לאפשר לנו להגיע לביצועים טובים יותר ובנוחות רבה יותר. אספנו עבורכם את הטכנולוגיות והחידושים החמים ביותר בעולם, שכבר העונה תוכלו לבחון ולהתרשם מהן בחנויות.

1. NEVER SUMMER – SL
בורד דאבל קמבר וסייד קאט הפוך – טכנולוגיה חדשה מבית היוצר של נבר סאמר- אחד מיצרני קרשי הבוטיק האחרונים בעולם. בורד הSL הפופולארי מגיע בצורה ומבנה שלא ראיתם מעולם – קאמבר הפוך כפול – הבורד שטוח לחלוטין במרכזו ומורם מעט לכיוון צידי הקרש ובנוסף סייד קאט מיוחד- הפוך מכל מה שהכרתם, נותן תגובות חדות במיוחד ומציב סטנדרט חדש לבניית קרשים.

2. ברטון GMP
הליין ירוק של ברטון–GREEN MOUNTAIN PROJECT – ברטון מובילה את תעשיית הסנובורד לעתיד ירוק יותר ומוציאה ליין מוצרים עשויים חומרים ממוחזרים, שייצורם כמעט ואינו פוגע בסביבה. בליין מעילים ומכנסיים מבדים ייחודיים, ואף בורדים ביינדינגס ונעליים.

3. R.E.D
קסדה עם סאבוופר – ליין הבטיחות של ברטון– R.E.D – מציג ליין ענק של קסדות שבהן גם קסדות עם אזניות מיוחדות לחיבור לנגן מוסיקה, וחלקן אף מגיע עם אזניות ,סאבוופר ומגבר – לחוויית המוסיקה האולטימטיבית .

4. מנגנון ה CHANNEL של ברטון
מה שבשנה שעברה היה בחיתוליו היום כבר סטנדרט וככל הנראה אחד השינויים המשמעותיים בשנים הקרובות – חלקם הגדול של הבורדים בקולקציית ברטון מגיעים עם מנגנון חדש לחיבור הביינד – מסילה לאורכו של הבורד מאפשרת חיבור פשוט הרבה יותר באינסוף מיקומים – כל אחד והעמידה שלו. ולא פחות חשוב – התנהגות קרש הרבה יותר טובה כיון שבבורד אין אינסרטים של ברגים. ללא ספק העתיד של תעשיית הסנובורד.

5. ליין הביינדינגס EST של ברטון
ביינד הEST ללא תחתית – ליין ביינדינגס ייחודי שנבנה במיוחד לחיבור למערכת ה CHANNEL. הביינד מאופיין בחיבור צידי לבורד ובמבנה ללא תחתית פלסטיק קשיחה ולכן נותן תחושה הרבה יותר טבעית לגולש בצורה קלה יותר לבורד. צורת חיבור זו מאפשרת העברת אנרגיה מצוינת ונוחות חסרת פשרות.

6. משקפת סקי (גוגלס) UVEX עם טכנולוגיית ה- CLIMATEC –
טכנולוגיית ה- CLIMATEC אשר פותחה ומשווקת בלעדית במוצרי UVEX , מספקת הגנה קבועה מפני תנאי מזג-אוויר קיצוניים,מאפשרת ראות נקייה מאדים ובנוסף, ספוג הממוקם בחלקה העליון של המשקפת, אטום לגשם, רוח ומאפשר נידוף זיעה החוצה. המשקפת מתפקדת למעשה כמנגנון בקרת אקלים של הגוף ומאזנת בין טמפרטורת הגוף וזו של הסביבה.

7. נעלי סקי NFS SPORTMACHINE NORDICA –
הנעל משלבת את טכנולוגיית ה- NFS (NATURAL FOOT STANCE), אשר מאפשרת לגולש לעמוד בתוך נעלי הסקי ביציבתו הטבעית (כפות הרגליים נוטות מעט החוצה). על ידי כך מאפשרת פנייה מהירה יותר ואחיזה ושליטה טובות יותר במגלשיים וכל זאת במקסימום דיוק ואיזון ומינימום מאמץ.

8. . מעיל SPYDER SOLITAIRE בעל THINSULATE SUPREME –
הגרסה החדשה למעיל הנמכר ביותר של ספיידר, אשר מלבד העיצוב הצעיר הוכנסה בו ממברנת הTHINSULATE SUPREME, אשר לוכדת ביעילות את החום אשר נפלט מהגוף ובכך מצליחה לספק רמת בידוד כפולה מכל חומר בידוד אחר.

9. חולצת RECYCLED FLEECE SPYDER –
חולצת פליס רכה במיוחד ומחממת (200 גרם), העשויה מבד פוליאסטר ממוחזר ובכך מפחיתה את הפסולת הרעילה הנוצרת במהלך ייצור חומר הגלם.

10. ביגוד טרמי SPYDER SOY-TEK –
ביגוד טרמי ייחודי מבית,SPYDER המיוצר מתערובת של פולי סויה (!) מלבד היתרונות הברורים לאיכות הסביבה, לבגד תחושת רכות כמו לבד הקשמיר והוא אף נוגד בקטריות. בזכות פולי הסויה, קיימות בבגד חומצות אמינו אשר במגע עם העור מזרזות תהליכים חיוניים לגוף.

 

אז כמו שאתם יכולים להבין,מבחינה טכנולוגית תעשיית הסקי והסנובורד לא מפגרת אחרי שום תעשיית הייטק אחרת, כשגם המודעות לסביבה, שחשובה לנו הגולשים במיוחד, לא נזנחת, כך שאנו פוגשים בכל שנה עוד ועוד מוצרים ירוקים וממוחזרים.
אין ספק ששתי מגמות אלו רק ילכו ויתגברו, אבל חברי הנבחרת שלנו, שכבר התנסו במרבית המוצרים החדשים שתיארנו כאן, מדווחים על ביצועים ונוחות מעולם אחר. בקרוב אצלכם…

משתמש באפליקציית פייסבוק? פתח באפליקציה המשך בדפדפן
לאיזה סניף תרצה לנסוע? סניף תל אביב סניף חיפה סניף הרצליה
לאיזה סניף תרצה להתקשר? סניף תל אביב סניף חיפה