חידושים 2014

על ידי 1 בינואר 2014מכור ללבן

חורף 2014 מביא איתו שבירה של פרדיגמות מיושנות וחדשנות חסרת תקדים. בין אם מדובר בבורדים שמגיעים לראשונה לישראל, מערכות סגירה מתקדמות בביינדינגס, גזרות חדשות ונועזות בביגוד או הגוגלס הוורסטיליים ביותר אי-פעם, כל החידושים נועדו להגדיל לכם את החיוך על ההר בעשרות מונים. קבלו הצצה קטנה למה שמצפה לכם לחורף הקרוב:


יובקס טייק אוף: בין כל המשקפות הצבעוניות, העדשות המתוחכמות ושלל הפיצ'רים יובקס מביאה לנו משקף חדיש עם שתי עדשות- אחת בהירה ואחת כהה, לכל מזג אוויר על ההר. העדשה הבהירה היא קבועה, ואילו העדשה הכהה ניתנת להסרה והרכבה מהירה באמצעות מגנט- תוך פחות משניה המשקף הופך לכהה וחזרה לבהיר. המשקף הכהה הוא גמיש וניתן לגלוש איתו בכיס המעיל או בתיק, ובנוסף בעל ציפוי מראה, למניעת כל סנוור. אין עוד צורך להתלבט באיזה משקף לבחור בתחילת כל יום, או לחשוש מתנאי מזג אוויר משתנים, כעת ניתן לגלוש עם משקף יחיד ומיוחד.
ספיידר אובר-ווב טאץ': אחרי כפפות הפליס ששולטות על מסכי מגע, מגיעות כפפות הסקי האיכותיות של ספיידר, שמאפשרות לכם לתפעל את הנייד על ההר, מבלי להוציא את הידיים מהכפפות.
דגם האובר-ווב האהוב של ספיידר מקבל השנה את התוספת של שליטה על מסכי מגע, ובכך מאפשר לכם להמשיך לגלוש עם כפפות באיכות הגבוהה ביותר, יחד עם תפעול הטלפון/ מצלמה/ נגן מוסיקה שלכם.

 

ברטון דאבל טייק: ברטון החליטו לקחת את עניין סגירת רצועות ביינדינגס לידיים, ולא להסתפק יותר בברירת המחדל הקיימת בשוק כבר מעל לשני עשורים. הראצ'ט החדש נקרא ה"דאבל טייק" מכיוון שזהו ראצ'ט כפול. רצועת השיניים הישנה קיבלה מבנה חדש לחלוטין. בצידה התחתון תמצאו שיניים ישרות כמו שאתם מכירים, אבל בצד העליון תגלו שיניים אלכסוניות. התוצאה המתקבלת היא נעילה מהירה, פשוטה וחזקה יותר של הרצועות שמצמצמת את השחיקה שלהן לאורך זמן ןמאריכה את הרצועה ב 8 ס"מ לסגירה קלה מבעבר.

 
ספיידר סטראט סופטשל: מישהו אמר רטרו? ספיידר עשו זאת שוב והפעם במכנס סטרץ' סופטשל סקסי ומחמיא בגזרה גבוהה ומחטבת במיוחד. ה-Struttהוא מכנס נשים אלסטי, קל ונעים המעניק טווח תנועה ומראה מושלם. הסטראט מתהדר בלא פחות מ 3 שכבות, לבידוד ואטימות מקסימליים. אין ספק שסדרת הלג'נד האגדתית של ספיידר ממשיכה להוביל את עולם הגלישה מבחינה טכנולוגית ועיצובית כאחד, והפעם באמצעות מכנס שלא רק ישמור עליכן מפני מזג האוויר, אלא גם יעשה את זה בסטייל ללא תחרות.

 
ליב-טק סקייט בננה: מאז שהסקייט בננה פרץ לשוק ב-2006 והביא איתו את מהפכת הרוקר, הוא ממשיך להיות אחד הבורדים האהובים ביותר בעולם, על מתחילים ומקצוענים כאחד.
מצד אחד פרוע בפארק, ומצד שני פרוע על המסלולים ומנגד פרוע גם בפאודר – אם זה מה שאתם מחפשים אז מצאתם את אהבת חייכם והיא בננה.. הסקייט בננה מגיע עם שתי טכנולוגיות ייחודיות לליב- טק – הבננה המפורסמת והמגנה-טרקשן, מבנה היוצר 7 נקודות מגע לאורך הסכין לאחיזת אדג' מושלמת אפילו בקרח.

 
אנון אם 2: המשקפת הכי מתקדמת של אנון, ה-M1, עברה שדרוג והולידה את ה-M2החדשה. עיצוב חדשני ללא מסגרת מעניק לגולש שדה ראייה רחב במיוחד עם עדשה ספרית המחוברת באמצעות מגנטים שניתן להחליף ב-2 שניות. מערכת של 16 מגנטים מיוחדים מחברים בין המסגרת לעדשה ב-8 נקודות מפתח. בנוסף יש למשקפת 3 שכבות של ספוג, התאמה לקסדה, עדשה כפולה ושדה ראייה ענק! מומלץ במיוחד לגולש שרוצה משקף אחד שיתאים לכל תנאי האור בכל מקום על ההר.

משתמש באפליקציית פייסבוק? פתח באפליקציה המשך בדפדפן
לאיזה סניף תרצה לנסוע? סניף תל אביב סניף חיפה סניף הרצליה
לאיזה סניף תרצה להתקשר? סניף תל אביב סניף חיפה