טרספאס

על ידי 1 בינואר 2008מכור ללבן

כשאנחנו חושבים על סקוטלנד, קופצים לראש מיידית כמה דברים, וויסקי משובח, מבטא בלתי אפשרי להבנה, ויריבות בלתי נגמרת בין קבוצות הכדורגל סלטיק וריינג'רס. הרבה דברים טובים יצאו מסקוטלנד ולכן אין זה מפתיע שטרספס, המותג הסקוטי המצליח מצטרף למשפחת סקי-פס.

טרספאס – מותג סקוטי שכדאי להכיר

טרספס נוסדה ב-1984 כחברת נישה קטנה וייחודית אשר לימים תהפוך לעמוד תווך בתעשיית הסקי ובכל הקשור לביגוד חורף טכני ואיכותי.
טרספס פועלת על פי מוטו מאד ברור, עלות הביגוד לא תשמש עוד כתירוץ. המטרה היא להציע לכל הגולשים ביגוד איכותי במחיר סביר ובכך לאפשר לנו הגולשים לגלוש יותר וליהנות יותר. החברה שמה לעצמה מטרה לעודד את רוח ההרפתקנות, למשוך אנשים חדשים לספורט החורף ובכלל לגרום לאנשים ליהנות מאורח חיים אקטיבי.
אז נכון הצהרת כוונות שכזו נשמעת מצוין על הנייר, אבל איך היא מיתרגמת למציאות? טרספס מפעילה מספר פרויקטים בשנים האחרונות שהופכים את הצהרת הכוונות הזו לאמיתית. פרויקט אחד בו מעורבת טרספס הוא הקמתquarter pipe ענקית בתערוכה השנתית של סקי וסנובורד באנגליה. פרויקט נוסף נקרא orange AIM series, הוא סבב הנערך על הרים מלאכותיים העשויים מדשא. בדרך הזו הגיעו בשנה שעברה למספר המדהים של-5000 גולשים צעירים שמעולם לא ראו שלג והודות לטרספס זכו להכיר ולהתמכר לספורט. ההוכחה האמתית היא בכך שמוצרי טרספס מאופיינים באיכות מעל הממוצע ובמחירים שיעלו חיוך על פניו גם של גולש מתחיל.

ביגוד סקי

מעבר לפעילויות המבורכות, טרספס משקיעה מאמצים רבים להציג קולקצית בגדי סקי וספורט חורף טכני ואופנתי במחיר שפוי. החברה משתמשת בטכנולוגיות החדישות ביותר בכדי שהביגוד יהיה אטום לרטיבות אך עם זאת נושם, אופנתי ומפנק. חזון החברה ממשיך להוביל את טרספס ואת קולקציית הביגוד לעונת 07-08. התקציב והאופנה הנגישים גורמים לאנשים רבים להתמכר לספורט החורף שאנחנו כל כך אוהבים. לכן סקי-פס מציגה לכם לראשונה את ביגוד ספורט החורף של המותג העולמי בתל-אביב ובחיפה. אם אתם אוהבים ספורט חורף, אם אתם מכירים מישהו שהתקציב מהווה בשבילו סיבה לא לגלוש או לגלוש עם דגמ"ח צבאי, אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם מן הקולקציה ולקחת חלק בחוויה. טרספס מציעה חבילה קצת שונה מכל מה שהכרתם עד היום, במידה ואתם רוצים ליהנות מביגוד איכותי שמוצע לכם במחיר נעים ואחר-כך יישאר לכם מספיק כסף לחוויה האמיתית, הגלישה- אז טרספס זה הפתרון בשבילכם.

 

משתמש באפליקציית פייסבוק? פתח באפליקציה המשך בדפדפן
לאיזה סניף תרצה לנסוע? סניף תל אביב סניף חיפה סניף הרצליה
לאיזה סניף תרצה להתקשר? סניף תל אביב סניף חיפה