ברוך הבא לעולם של ליב-טק! 30 שנות הניסיון בעבודת יד בוושינגטון הביאו את החברה האמריקאית לקדמת עולם הסנובורד בעולם.
בשנת 1977, מייק אולסון בנה את הבורד הראשון בחייו במו ידיו והמשיך באופן חובבני כך עד 1984 כאשר פרש מהלימודים והחל לעסוק בזה באופן מקצועי.

בליב-טק מתגאים בתהליך ייצור ירוק וללא זיהום סביבתי מא' ועד ת', אשר כל תהליך בהכנת הבורד/ מגלשיים מיוצר בטכנולוגיה ירוקה כגון: עצים ממוחזרים, שימוש בפלסטיק העודף בסוף תהליך הייצור, ייצור אנרגיה מתחנות רוח ומטורבינות המופעלות בעזרת כוח המים. הכל החל כאשר אולסון ניקה את המרזבים וכיסח את הדשא באסם על מנת לעמוד בשכירות המקום לשם יצור הבורדים ובמהרה צירף את פיט סארי כשותף לעסק וביחד פתחו את החברה "מרווין" שתחתיה (כמו גם גנו ורוקסי). הרעיון המשותף של סארי ואולסון (שני החבר'ה הגנובים הללו) הוא לקום כל יום בבוקר ולפתח "צעצועים" טובים יותר ומשוכללים יותר על מנת שהם וחבריהם יוכלו ליהנות יותר בזמן הגלישה ולהגיע לביצועים טובים יותר.

גולשים על השלג, במים, סנובורדיסטים, סקיירים, סקטבורדיסטים, אומנים, חקלאים, מכונאים, מהנדסים- כל אדם אשר קיים בתוכו הניצוץ לפיתוח מוצר ייחודי ובעל משמעות מתקבצים יחד תחת אותה קורת גג על מנת לפתח מוצר אשר כל גולש בסופו של דבר ירגיש בייחודיות המוצר ובטירוף שליב-טק כל כך מנסה לאפיין בעזרתו את המוצרים שלהם.

השאירו תגובה

משתמש באפליקציית פייסבוק? פתח באפליקציה המשך בדפדפן
לאיזה סניף תרצה לנסוע? סניף תל אביב סניף חיפה סניף הרצליה
לאיזה סניף תרצה להתקשר? סניף תל אביב סניף חיפה