מה חדש בעולם הסנובורד

על ידי 1 בינואר 2016מכור ללבן

חידושי סנובורד 2016
בזמן שאכלתם אבטיח, שיחקתם מטקות והשתזפתם, אנחנו עמלנו בקדחתנות להביא לכם את המוצרים הכי חדשניים והכי מתקדמים כדי להפוך את היום שלכם על ההר להכי כיף שהוא יכול להיות. לפניכם טעימה קטנה ממה שמחכה לכם ב-2016. את הקולקציות המלאות תוכלו למצוא כמובן בסניפי סקי-פס.


Never Summer Funslinger
על נוור סאמר כל גולש סנובורד שמכבד את עצמו כבר שמע ואולי אפילו גם גלש. הם ידועים בתור הבורדים ברמת הבנייה הגבוהה ביותר, ואהובים במיוחד על גולשי הפרירייד שמהירויות ואופפיסטים הם מנת חלקם. הפריסטיילרים היו קצת מקופחים, אבל לא עוד! הפאן סלינגר בא לעשות שמח! עם גאומטריה א-סימטרית, מבנה רוקר-קאמבר מעודכן ורכות מלטפת, הפאן סלינגר הוא הבורד הכי כיף על ההר נקודה.
Anon M3
עם שני פטנטים בלעדיים לאנון, MFI ו-Magna-Tech, ה-M3 הוא ללא ספק המשקף הכי חם ב-2016. מערכת המגנה-טק מורכבת ממגנטים רבי עוצמה בזכותם ניתן להחליף את העדשות בזריזות וללא מאמץ. אפילו לא צריך להוריד את הגוגלס מהפנים!
MFI – Magnetic Facemast Integration הוא מנגנון ייחודי שמאפשר לחבר חם-צוואר בקליק לתחתית המשקף. תשכחו מפנים קפואות או מאדים במשקף.
לכל בעיה שאי-פעם נתקלתם בה עם גוגלס, ה-M3 הוא התשובה.
A Burton spin on Boa
למערכת השריכה של בואה היו תמיד כמה נקודות תורפה, כשהעיקרית היא שרוכי המתכת. אלה היו נקרעים, נתקעים או אפילו הורסים את הנעל עצמה. השנה ברטון שיתפו פעולה עם חברת boa לפיתוח בלעדי של שרוך בד חזק במיוחד שיאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של מערכת השריכה הפשוטה מבלי לחשוש.
ברטון מציעה שבעה דגמים שונים עם מערכת בואה לגברים ונשים בכל הרמות.
686
מותג ביגוד הסנובורד הקליפורני עושה עליה! למה אנחנו כל כך מתרגשים? אחרי ברטון, 686 הם מותג ביגוד הסנובורד הכי גדול בארצות הברית. מאז 1992, 686 מביאים לגולשי סנובורד בכל העולם ביגוד עם סטייל אמריקאי אמיתי ומפרט טכני שיספק גם את החנונים הגדולים ביותר. הגזרות והעיצובים הייחודיים של 686 יבדלו אתכם משאר הגולשים על ההר וסדרת ה- Smarty מביאה את מעילי ה-3 ב-1 עם הפנימית המתפרקת לרמת שלמות.
Burton G-Form Protection
הדור החדש של מיגוני הסנובורד כל כך דק ונוח שתשכחו שהוא שם, עד שתצטרכו אותו. טכנולוגיית RPT עושה שימוש בחומר עם מבנה מולקולרי ייחודי הסופג ומפזר את אנרגיית הפגיעה על ידי התקשחות רגעית, ומיד לאחר מכן חזרה לצורה הרכה והנוחה.
Smith Variance
הקסדות של סמית' הן שם דבר בתעשיית הסקי והסנובורד. ה-ואריאנס מגלמת את כל מה שסמית' יודעים לעשות. עיצוב שתופס את העין, מבנה היברידי, קלה כנוצה, 18 פתחי אוורור, מערכת כוונון של boa והכנה למערכת שמע של skullcandy יהפכו את חווית הגלישה שלכם לא רק ליותר בטוחה, אלא להרבה יותר מהנה.

משתמש באפליקציית פייסבוק? פתח באפליקציה המשך בדפדפן
לאיזה סניף תרצה לנסוע? סניף תל אביב סניף חיפה סניף הרצליה
לאיזה סניף תרצה להתקשר? סניף תל אביב סניף חיפה