מסיבת ברטון

על ידי 1 בינואר 2014מכור ללבן
בינואר 2013 חברנו כנציגי ברטון בישראל למותג נורת'פייס -ויחד כשני מותגים מובילים בעולם הסקי והסנובורד, הפקנו את snowball 2013- אירוע מיוחד לקהילת הגולשים בישראל- בין אם הם גולשים על שתיים, או יורדים את ההר על הצד. אירוע כזה לא היה בארץ כבר הרבה מאוד זמן.
למעשה כנראה מאז חורף 2005, אז שיתוף הפעולה היה בין ברטון ו-סימס, מה שקצת השאיר בצד את גולשי הסקי…

באירוע הפעם, הזמנו את כל המכורים ללבן בארצנו להגיע למועדון הסאבליים בתל אביב, לערב מלא בהפתעות וויכוחים על איפה אפשר למצוא את השלג הטוב בעולם. בכניסה לאירוע קיבלו הגולשים טפסי השתתפות בהגרלת ענק שכללה פרסים שכל גולש חולם לזכות בהם כגון: מעיל, ביגוד תרמי וכפפות של נורת'פייס, משקפות של אנון, כובעים, ביגוד רחוב ואביזרים של ברטון, בורד ברטון נאג ועוד המון פרסים שווים. לאחר קבלת טופס ההגרלה החבר'ה יכלו ליהנות משתיה חופשית, סרטי סקי וסנובורד והופעה של בום פם. אך למרות כל האטרקציות הללו, עדיין שיחת הרב התמקדה בשלג ובהעלאת זכרונות מחופשת הסקי האחרונה שלנו.
מאחר ועברו המון שנים מאז המסיבה הקודמת, היה לנו קשה לאמוד את כמות הגולשים שתגיע למסיבה. לצערנו אנו שומעים לא מעט שטויות כמו: "אין באמת קהילת גולשים בארץ" או "בארץ אנשים שוכחים מהסקי ביום שנגמרת החופשה". לשמחתנו (למרות שלא באמת חששנו, כי האמנו בחברינו הגולשים) הוכחתם שכל זה שטויות – מועדון הסאבליים התמלא מהר מאוד בגולשים וגולשות צעירים ומבוגרים, גולשי סקי וסנובורד שלכולם מכנה משותף אחד- שלג. במהלך האירוע הגולשים והגולשות צפו בסרטי סקי וסנובורד, רקדו עם הלהקה, חגגו יום הולדת לפאנצ'ו גולש נבחרת סקי-פס (וזכו לטעימה ראשונה מהסרט החדש בכיכובו), ונשארו עד לסיום האירוע- הרגע בו הוגרל בורד ברטון נאג נחשק במיוחד בו זכה עומר כרמלי- ברכות!
עבורנו, מי שארגנו את האירוע, זו היתה חוויה נהדרת, וסיכמנו שזו מסורת שאנו חייבים להתחיל שוב מחדש, והפעם לא ניתן לקהל הגולשים להמתין כמעט עשר שנים עד הפעם הבאה.
תודה רבה לכל מי שהגיע לאירוע, ונשמח לראות אתכם, וגם את כל מי שפספס הפעם, במסיבות הבאות, שימשיכו להוכיח שגם בארץ הקודש יש תרבות גלישה חיה ובועטת!
משתמש באפליקציית פייסבוק? פתח באפליקציה המשך בדפדפן
לאיזה סניף תרצה לנסוע? סניף תל אביב סניף חיפה סניף הרצליה
לאיזה סניף תרצה להתקשר? סניף תל אביב סניף חיפה