שירות תיקונים במתפרה מקצועית חינם

כשאתם רוכשים ביגוד ומוצרי טקסטיל בסקי-פס, אתם יכולים להיות בטוחים שרכשתם ציוד איכותי שילווה אתכם בחופשות המון שנים, מבלי שתאלצו להחליף או לזרוק אותו. בסקי-פס פועלת מתפרה מקצועית ומתקדמת, אשר מטפלת בכל בעיה בביגוד הסקי (קרעים, כפתור שנפל, תפרים שנפתחו וכו'), כמו גם בכפפות, נרתיקי בורד וכל מוצר טקסטיל שניתן לתקן. במידה והציוד נרכש בסקי-פס, התיקון הוא ללא כל עלות, למשך כל החיים!
בנוסף, בסקי-פס פועלת גם מעבדה ובה חלקי חילוף לנעלי סנובורד וביינדינגס וגם במקרה הזה הטיפול הוא ללא כל עלות למוצרים שנרכשו אצלנו.

תיקון ציוד בחינם!

הידעתם? כל ביגוד הסקי והסנובורד הנרכש בסקי-פס, ובנוסף גם אביזרים כגון כפפות, תיקים ונרתיקי בורד וכדומה, נמכרים עם אחריות יצרן מקורית, ובנוסף עם שירות תיקונים חינם של סקי-פס לכל החיים!

0101

תיקוני תפירה

ביגוד סקי וסנובורד יכול להשחק עם הזמן. בכדי להבטיח שמירה על תקינות הביגוד, צוות המתפרה שלנו בסקי-פס יכול להציע לכם תיקון קרעים ופרימות שנוצרו במוצרים, חיזוק תפרים בכדי למנוע פרימה עתידית, תפירת כפתורים ועוד.

0202

טלאים

במקרה הצורך, צוות המתפרה מציע לכם הדבקה של טלאים מתחת לבגד, טלאים שעמידים במים ועשויים מבדים איכותיים שמותאמים לגלישה ואינם פוגעים באטימות המוצר. ניתן גם להוסיף טלאים בתחתית המכנס למנוע קרעים עתידיים.

0303

התאמות אישיות

אם ברצונכם לשנות את מידות הבגד, נוכל לסייע לכם ע"י תיקונים שונים כמו קיצור, הצרה, הרחבה, הוספת כפתורים ועוד.

0404

תיקונים מיוחדים

אם ברצונכם לבצע כל תיקון נוסף שנדרש לדעתכם, כמו שינויים ברוכסנים או בכפתורים ועוד- אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו ולהתייעץ עם צוות המתפרה המקצועי שלנו.

קפצו לביקור

רוצים לזכות בחליפת סקי?

שמעו ראשונים על מבצעים והנחות וקבלו הטבות מיוחדות