נוור סאמר- המסורת ממשיכה

על ידי 1 בינואר 2008מכור ללבן

הם הגיעו לישראל רק לפני כמה שנים. היום יש להם קהל מעריצים ושמם הולך לפניהם בקהילת הגולשים בישראל. נוור סאמר נחתו בישראל להציג את ליין ה"בוטיק סנובורדס" האיכותי שלהם ומאז ועד היום הביקוש לעבודת היד והקפדנות האמריקאית רק הולך ומתגבר. אפילו האחים קנדיי ( הבעלים של החברה:טרייסי וטים) מתפעלים מההצלחה של נוור סאמר בישראל.
לפני כמה שנים הצגנו בפניכם את נוור סאמר, חברה קטנה מקולורדו שמייצרת 10,000 קרשים בשנה. ייחודיות החברה מתחילה בניסיון העשיר שגילו כמעט כגיל הספורט, בתכנון המוצר הסופי לפרטי פרטים ותשומת לב אין סופית כמו שרק מי שכל חייו הם גלישה יכול לתת, וממשיכה בכך שהחברה מקבלת את גזעי העץ ומעבדת אותו ממש מאפס, מכינה את דפנות הבורד הייחודיות, מניחה את הפיבר החזק והקל, מערכות קרבון בעיצוב בלעדי ותחתית סופר איכותית. והכל נעשה במפעל אחד ששונה מכל התעשיה וממוקם בלב ההרים בקולורדו שבארה"ב, כך נוצרים להם הבורדים של החברה. כל בורד מיוצר בסטנדרט הגבוה ביותר ומקבל מגע אישי שלא נאמר אנושי בפס הייצור על ידי עובדים אמריקאים מזוקנים ומיומנים ולא על ידי מיליארד סינים (שטועים). למרות הצלחתם ובניגוד לרוב החברות בעולם אשר מונעות על ידי חשיבה כלכלית, נוור סאמר התמחו בייצור בורדים ושמרו על המומחיות הזו. הם לא מייצרים נעליים ולא ביינדינגס, רק בורדים ברמה הגבוה ביותר. למרות הדרישה הבלתי פוסקת מחנויות לייצר בורדים זולים שיהיה ניתן למכור בכמויות ענק עדיין מתעקשים האחים קנדיי על דרכם הייחודית ולא מתפתים.

בתהליך הייצור לעונת 07/08 הושם דגש בנוור סאמר על הורדת מעט מן המשקל בחומרי הקרשים, זאת מבלי לפגוע במוצר, בעמידותו וברמתו, בדגש על שימור אחוז ההחזרות הקטן ביותר בתעשייה של מוצרים פגומים.
הטי-5 חוזר גם השנה במלוא הדרו והוא ככל הנראה בורד הפרירייד הנמכר ביותר בישראל בשנים האחרונות. כל חלק מהקרש הותאם במיוחד על מנת לספק לגולש יציבות במהירויות גבוהות ותחושת נוחות בכניסה ויציאה מפניות. הקרש מותאם לגולש שאוהב מהירות במסלולים ופאודר טרי בבוקר שאחרי סופה. גם הטי-5 ככל הליין מתאפיין בהורדת משקל לעונת 07/08 תוך דגש על שמירה על תכונות ואיכות נוור סאמר המסורתיות. בורד נוסף שממשיך גם לשנה זו הוא ההריטג' שנתן את הופעת הבכורה בשנה שעברה והפתיע גולשים מארה"ב ועד יפן באופי הגלישה הייחודי שלו וגם השנה יופיע במהדורה מוגבלת. לאלו מכם שרוצים קצת מקום למשחק, חוזר גם האס.אל- הקרש האולטימטיבי לכל מי שרוצה גם וגם ועוד קצת. לקרש מבנה קרבון שונה מהטי-5 הנותן יכולות ביצוע מצוינות גם לאלו שרוצים התאמה טובה ונוחה לפריסטייל. מנגד מציע הקרש יציבות והתאמה למהירות גבוהה כמו שאנחנו מצפים מקרש של נוור.
כמו שכבר אמרנו גם השנה כל הקרשים מיועדים לגולשים מתקדמים ומעלה שמחפשים בורד שיוביל אותם לרמה הבאה ויספק חווית גלישה שונה מכל מה שהכירו עד כה.
עם הצלחה לא מתווכחים אומר המשפט הידוע ומי צריך פתגמים כשיש אחריות לשלוש שנים וכל מוצר הוא הצלחה בפני עצמו.
פעם נוור סאמר- כל החיים נוור סאמר! אומרים המבינים.

משתמש באפליקציית פייסבוק? פתח באפליקציה המשך בדפדפן
לאיזה סניף תרצה לנסוע? סניף תל אביב סניף חיפה סניף הרצליה
לאיזה סניף תרצה להתקשר? סניף תל אביב סניף חיפה