נעליים קונים מהר

על ידי 1 בינואר 2011מכור ללבן

גולשים סקי? נעלי סקי כבר יש לכם, או שאתם מתכוונים לשכור באתר?
כל מי שיש לו – כבר מכיר בדיוק את היתרונות העצומים של הפינוק הזה וכל מי שענה שהוא עומד לשכור באתר- הכתבה הזו מיועדת לו. לפניך 5 סיבות עיקריות מדוע כדאי ומומלץ מאוד לקנות זוג נעליים אישי, ולא להסתמך על ההשכרה באתר עצמו:

1. היגיינה של הרגל- את נעלי הסקי שתקבלו באתר, שכרו לפניכם בממוצע כ 100 איש. כולם גלשו והזיעו בתוך הנעל- בדיוק כפי שיקרה לכם. מבלי להיכנס לתיאורים של פטריות ברגליים, שאר מחלות עור וריחות מעניינים, נראה שהמסר כאן מובן, והיתרון של נעל אישית- בדיוק כמו כל נעל אחרת שלכם, ברור.
2. התאמה ונוחות- לעובדה שלמעלה ממאה אנשים השתמשו בנעל לפניכם, יש השפעה נוספת- הנעל הפנימית התרחבה מאוד, וכבר איננה אוחזת את הרגל כפי שנעל סקי אמורה לאחוז. כאשר קונים נעל חדשה, המעטפת הפנימית מקבלת את הצורה היחודית של כף הרגל שלכם, והנעל הפנימית מעניקה לכם נוחות ותמיכה מקסימליים- דבר שמתבטא גם בביצועים, כיוון שכף הרגל שלכם לא "שטה", אלא מקובעת במקום. עוד על ביצועים בסעיף הבא.
3. ביצועים- מרבית נעלי הסקי להשכרה, מיוצרות במיוחד להשכרה ואינן נמכרות בחנויות (גם אם שם הדגם שלהן זהה לזה שנמכר בחנות- בפועל מדובר בנעל שבנויה מחומרים אחרים), והן יהיו רכות מאוד. החיסרון הוא, שבכדי להעביר את התנועה מכם למגלשיים, תזדקקו לעבודה רבה ומאומצת יותר מאשר עם נעל קשיחה- דבר שיתבטא בעייפות, כאבים ותמרונים פחות מדויקים. כאשר רוכשים נעל אישית, המוכר מתאים לכם נעל עפ"י סגנון הגלישה והרמה שלכם, שתשרת אתכם נאמנה עוד שנים רבות.
4. מחיר- בניגוד לנהוג לחשוב, נעלי סקי הן לא עסק יקר, ואם לוקחים בחשבון את העובדה שהן ישרתו אתכם במשך שבועות גלישה רבים, כולל לפחות יום אחד בחרמון מדי עונה, מחיר הנעל זול ממחיר ההשכרות החוזרות, בעוד שבכל שאר הפרמטרים- נוחות, ביצועים, היגיינה- אין בכלל מה להשוות.
5. חסכון בזמן בחופשה- נגמרו התורים לשכירת נעליים והזמן שמתבזבז על מדידות, יציאה להר, חזרה למדידות נוספות- כי הנעל לא התאימה, וחוזר חלילה. מגיעים עם הנעליים (במנשא קומפקטי ונוח לנשיאה), מקבלים את המגלשיים ויוצאים לשלג לשבוע שלם, בלי עיכובים מיותרים.
בעת הקניה, חשוב למדוד ולנסות דגמים שונים של נעליים, כמו גם מידות שונות- נעלי הסקי מגיעות בהפרשים של חצאי מידות, להתאמה מושלמת לכל כף רגל. מגוון הדגמים, הקשיחויות של הנעל ופיצ'רים נוספים- גדול. יש להיוועץ באיש מקצוע מנוסה, שלאחר שתספרו לו על רמת וסגנון הגלישה שלכם, יוכל להמליץ על נעל שלא תהיה רק נוחה בעת המדידה בחנות, אלא בעיקר תסב לכם אושר על ההר, לשנים רבות.

משתמש באפליקציית פייסבוק? פתח באפליקציה המשך בדפדפן
לאיזה סניף תרצה לנסוע? סניף תל אביב סניף חיפה סניף הרצליה
לאיזה סניף תרצה להתקשר? סניף תל אביב סניף חיפה