סמרטק – נעלי סקי – המהפכה

על ידי 1 בפברואר 2003מכור ללבן

לעונת הגלישה הנוכחית מציעה חברת נורדיקה, המובילה מבין יצרני נעלי הסקי בעולם, דגם נעלי סקי מהפכני שישנה את מראה ומבנה נעלי הסקי לעד.

מהנדסי נורדיקה עמלו במשך זמן רב כדי לתת פיתרון לשתי הבעיות העיקריות שמהן סובלים גולשי הסקי:

 

א. תחושת אי נוחות בתוך הנעל הקשיחה אשר לעיתים מגיעה אף לכאב.

ב. הקושי שבנעילת הנעל אשר מצריך כוח רב כדי להכניס את כף הרגל למבנה פלסטיק קשיח, הקושי שבסגירת האבזמים- גולשים רבים מתקשים להתכופף ממושכות כדי להדק או לשחרר אבזמים קונוונציונלים.

הפיתרון שמצאו הוא ה- SMARTECH – נעל ייחודית הבנוייה בצןרה שלא הכרנו עד היום.

 

לנעל שילדה חיצונית המורכבת מפלסטיק קשיח בשילוב עם פיברגלס המחוזקת על ידי גשר אלומיניום, שילדה זו אחראית על מימסור תנועת הגולש למגלש ועושה זו בצורה מדוייקת ביותר. שילדה זו שלא כמו שילדת נעלי הסקי המסורתיות אינה סגורה וכל חלקה העליון של כף הרגל פתוח כמעט לגמרי. מהנדסי נורדיקה פתרו בצורה זו את בעיית ה"כאב".הם השתמשו בחומרים קשיחים ביותר באזורים שחשובים למימסור תנועת הגולש למגלש, והסירו את הפלסטיק הקשיח מאזורים בהם היתה הנעל לוחצת וכואבת.

 

כדי להקל על נעילת הנעל ועל סגירת האבזמים יצרו מהנדסי נורדיקה מנגנון מיוחד ויעיל להפליא המבוסס על כבל פלדה אשר חובק את הנעל באזורים בהם היו בעבר האבזמים ואשר מתיחתו ושחרורו נעשים בחלקה האחורי של הנעל. המתיחה מתבצעת על ידי משיכת ידית המחוברת לכבל הגורמת להידוק אחיזת הנעל על הרגל, השחרור מתבצע על ידי לחיצה על כפתור הנמצא בחלקה האחורי של הנעל ואשר משחרר ופותח לחלוטין את הנעל ומאפשר שליפה קלה ביותר של הרגל מהנעל.

 

למרות שהנעל פתוחה בחלקה העליון של כף הרגל ואין בה את מעטפת הפלסטיק אין כל חשש מחדירת רטיבות כיוון שפנימית הנעל אטומה לחלוטין למים. פנימית הנעל עשויה מחומר מיוחד ולאחר חימום מבוקר בחנות הסקי מתאימים את הפנימית באופן אישי לכל גולש בנפרד. בנוסף הוסיפו בלשון הנעל ג'ל מיוחד אשר מפחית את הלחץ ומשכך את הזעזועים שסופג אזור השוק.

 

פריצת דרך דרמטית כזו מתרחשת אחת לכמה עשורים וללא ספק תשנה את נעלי הסקי המוכרות לנו.

מומלץ לבקר בסקי-פס ולהתרשם מפריצת דרך זו.

לכשתנעלו אותה לא תוכלו לחזור לנעלי הסקי המסורתיות.

משתמש באפליקציית פייסבוק? פתח באפליקציה המשך בדפדפן
לאיזה סניף תרצה לנסוע? סניף תל אביב סניף חיפה סניף הרצליה
לאיזה סניף תרצה להתקשר? סניף תל אביב סניף חיפה