סקי באמצע הרצליה

על ידי 1 בינואר 2010מכור ללבן

כל מי שמאחוריו כבר שבוע גלישה אחד או יותר, מודע לחשיבות ההכנה הגופנית לפני החופשה. השרירים שפועלים בעת גלישת סקי או סנובורד, הם לא בהכרח שרירים שאנו מפעילים ומחזקים ביום-יום. כתבנו בעבר על כך שהמומחים ממליצים לעסוק בפעילות גופנית מספר שבועות לפני היציאה לחופשה, במטרה לנצל כל דקה מהשבוע היקר, שחולף כ"כ מהר. הפסקה של יום או יומיים במהלך השבוע בגלל שרירים תפוסים, או גרוע מזה- פציעות, יכולים להרוס את כל הכיף של החופשה.
תרגול סקי ממשי
בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מחליטים לשלב את האימון הגופני לפני החופשה, עם תרגול ממשי של גלישה- דבר שגם משפר הטכניקה, בנוסף לעניין הכושר האישי. איך עושים את זה? פשוט מאוד- מגיעים לסקי-סקול בהרצליה, גם באמצע אוגוסט, עולים על הציוד והופ- למשך 60 דקות אתם במדרונות אישגיל, ואל טורנס, או כל אתר אחר שהדמיון שלכם יכול להגיע אליו…

התרגול באמצעות הסימולטור, יכול להועיל במיוחד לגולשים חדשים, לפני יציאתם לחופשה הראשונה, ומשפר משמעותית את זמן הלימוד באתר עצמו. אך כמו שהסברנו, גם גולשים וותיקים יוכלו ליהנות מהיתרונות שמציעים המתקנים בכל הנוגע לכניסה לכושר, הכנת השרירים הספציפיים לקראת החופשה, ובכלל כניסה לאווירת החופשה המתקרבת, שהמחשבה עליה בלבד, מספיקה בכדי להעלות חיוך על שפתינו.

 

כל מה שרציתם לדעת על הסקי-סקול בהרצליה
פגשנו את נח אילוז, שהקים את הסקי-סקול, ושאלנו אותו עוד כמה שאלות לגבי גלישה בסימולטור- הנה מה שהוא ענה לנו:
שאלה: מתי החלו הסימולטורים לפעול בעולם ומתי הגיעו לארץ?
הסימולטורים החלו לפעול בהולנד, לפני הרבה מאוד שנים. בארץ הם קיימים כבר 12 שנה
שאלה: איך עובד שיעור- הדרכה, גולשים נוספים על המסלול, משך השיעור, הפסקות?
השיעור אורך שעה, כאשר 10 דקות גולשים ו-10 דקות נחים, כך שזמן הגלישה נטו הוא 30 דקות. בכל מתקן גולשים שני אנשים במקביל (עם מדריך צמוד).
שאלה: למי זה מתאים- מבחינת גילאים, סקי או סנובורד? מאיזה גיל אפשר להתחיל?
שיעורי סקי אפשר להתחיל החל מגיל 5 וסנובורד מומלץ להתחיל בסביבות גיל 10.
שאלה: כמה שיעורים צריך אדם שלא גלש אף פעם כהכנה לחופשה הראשונה?
10 שעורים ואתה מוכן- השיפור על השלג אח"כ הוא מהיר פי כמה יחסית לגולש שהגיעה לחופשה בלי הכנה דומה.
שאלה: האם בנוסף להכנה לחופשת גלישה, יש יתרונות נוספים לגלישה בסימולטור?
בהחלט! לימוד, אימון, ספורט, והכי חשוב- הנאה.
שאלה: האם יש סיבה גם לגולשים מנוסים להתאמן אצלכם?
כמובן. שיפור טכניקת וסגנון גלישה, הכנת הגוף (השרירים הנכונים) לקראת חופשה ,וכמו שכבר ציינתי- ספורט והנאה. רבים מהגולשים אצלנו הם גולשי סקי ותיקים ומנוסים, שלא מוכנים לוותר גם על האימון שלנו- במשך כל השנה.
שאלה: האם יש הבדלים בין סימולטורים שונים?
ישנם גדלים שונים של סימולטורים, וכמו כן יש סוגים שונים של משטחי החלקה, שנותנים תחושה שונה. המשטחים שלנו הם המתקדמים ביותר בישראל, והדימיון בין גלישה עליהם לגלישה על השלג, הוא הרב ביותר מבין סוגי המשטחים הקיימים.

השנה, פתחה סקי-פס סניף חדש, במתחם הסקי-סקול בהרצליה, ובכך מציע המתחם חוויית הכנה כוללת לחופשת סקי – גם אימון על מדרון וגם סקירה של הציוד המתקדם ביותר, בליווי אנשי מקצוע מנוסים, שיעזרו לכם לבחור את הציוד המתאים לכם ביותר, הן מבחינת סגנון הגלישה, והן מבחינת הרמה.

משתמש באפליקציית פייסבוק? פתח באפליקציה המשך בדפדפן
לאיזה סניף תרצה לנסוע? סניף תל אביב סניף חיפה סניף הרצליה
לאיזה סניף תרצה להתקשר? סניף תל אביב סניף חיפה