סקי בגלבוע

על ידי 1 בינואר 2011מכור ללבן

אם יצא לכם לאחרונה לנסוע מכביש הסרגל לכיוון בית שאן בטח גם אתם הופתעתם מהמראה המשונה של מדרונות "מושלגים" באזור צומת מעלה גלבוע. לא, אתם לא חולמים, מדובר באתר הסקי המלאכותי הראשון מסוגו בישראל – "סקי בגלבוע".
האתר החדש והייחודי ממוקם על מורדותיו הצפוניים של הר הגלבוע מול הנוף המרהיב של עמק יזרעאל, הרי הגלעד ורמות יששכר ומאפשר לכל מטורפי הסקי והסנובורד ליהנות מסקי לאורך כל השנה.

גלישת סקי בישראל

"סקי בגלבוע" הוא הבייבי של ששון יעקב, משוגע לעניין והבעלים של אחת מחברות הנדל"ן המובילות בישראל ובנו רותם. "אחרי 10 שנים לא פשוטות, סוף סוף הגשמנו את החלום" אומר רותם, "הבאנו את תרבות הסקי לארץ 365 ימים בשנה, עם מסלולים ומתקנים ברמה הגבוהה ביותר. לא צריך יותר להתפלל לשלג בחורף או לטוס לאירופה בשביל ליהנות מסקי". ואכן, אתר "סקי בגלבוע" הוא חלום רטוב לכל חובב אדרנלין מצוי, שסקי, סנובורד ואקסטרים זורמים לו בדם.
המסלול באורך של 230 מטר מדמה גלישה במדרון של הר מושלג עם זוויות גלישה שונות, שיפועים משתנים, שיפועי צד, גבעות ואלמנטים נוספים, ומציע חווית גלישה שטרם נראתה כמותה בארץ. כמו בכל אתר סקי, הטיפוס לפסגה מתבצע ע"י רכבל כיסאות דו-מושבי ובנוסף יכולים אלו שרוצים להימנע משיפועים תלולים להגיע עד לאמצע המסלול באמצעות מסוע נוסף.

לגולשי הסנובורד נבנה פארק אקסטרים ייעודי בו הם יכולים להשתולל על מתקניFlat-box, Kicker, Flat down box, C-Box ו- Rails מאתגרים ברמה גבוהה ביותר.
מסלולי הסקי ופארק הסנובורד מצוידים בתאורה המאפשרת גלישה גם בשעות החשיכה.
בנוסף, מפעיל "סקי בגלבוע" מסלול אימונים בעל שיפוע מתון באורך 80 מטר ובית ספר לסקי הפועל כל השנה ומלמד את יסודות גלישת הסקי והסנובורד בשיעורים פרטיים או קבוצתיים בהנחיית מדריכים מומחים שעברו הכשרה מקצועית בחו"ל ומחזיקים ברישיון הדרכה אירופאי.
מסלולי הגלישה של "סקי בגלבוע" הם מסלולי סקי מלאכותי ("סקי יבש") העומדים ברישיון ובתקנים המחמירים בעולם וציוד הגלישה באתר הוא של המותגים המובילים: NORDICA ו- FISCHER.

אטרקציות ופעילויות נופש
בנוסף לסקי, באתר מגוון אטרקציות ופעילויות נופש ואקסטרים נוספות: "לייזר טאג" – משחק הדמיית לחימה דינמי בשטח, טיולי מיני ג'יפים, השכרת אופניים ושבילי רכיבה ומסלולי טיול שונים.
באתר מתחם חנויות ואוכל הצופה על מסלולי הסקי – והכול באווירה הרגועה של נופי עמק יזרעאל.
אז אם אתם חיים על סנובורד ומתים על סקי, מכורים לאדרנלין או מטורפי אקסטרים, "סקי בגלבוע" זה מקום שבטוח תאהבו. אמנם לא תמצאו בו מטר של פאודר נוצץ או מדרון תלול עם צוקים, אבל 365 ימים בשנה הוא כאן וממש ליד הבית – אנחנו ממליצים בחום, ובקור…

לפוסט הבא
משתמש באפליקציית פייסבוק? פתח באפליקציה המשך בדפדפן
לאיזה סניף תרצה לנסוע? סניף תל אביב סניף חיפה סניף הרצליה
לאיזה סניף תרצה להתקשר? סניף תל אביב סניף חיפה