צוות לעניין

על ידי 9 בינואר 2018מכור ללבן

העובדים שלנו בסקי-פס, הם לא רק מוכרים- הם גם גולשים מנוסים עם שנות ניסיון רבות והרבה מאוד ידע בתחום. הכירו את הצוות הבכיר שיעמוד לשירותכם בעונה הקרובה- כל עובד ענה על מספר שאלות זהות במטרה לחלוק אתכם קצת את הניסיון והחוויות שלו/ה מהשלג:

ליאור דיזדר

אני גולש 95% מהזמן סקי- מידי פעם חוטא בסנובורד. אני גולש כבר 12 שנים, בעיקר תמצאו אותי בפארק או באוף פיסט- מאוד תלוי בתנאים.
התחלתי לעבוד בסקי-פס לפני 3 שנים וכיום ואני מנהל המכירות בסניף תל אביב.
הציוד: לפאודר, כמובן ש- Salomon QST 118 178cm , ולפארק- Fischer Nightstick 163cm.
הטיפ שלי לגולשים המתחילים: נעליים זה הכל- תשקיעו הרבה זמן במדידת נעלי סקי/סנובורד, תשכחו מכל מה שקראתם, ראיתם או שמעתם- ותנו לרגל שלכם להחליט מה הכי טוב לה.
חוויה שלא אשכח? כשנכנסתי בפעם הראשונה לפארק וראיתי בוקס החלטתי לנסות לעשות סלייד על הבוקס מבלי לבדוק ממה הוא עשוי (מפלסטיק). הבוקס היה חלק בהרבה מהשלג, התוצאה הייתה משעשעת ביותר: הרגליים המשיכו במורד הבוקס, ללא שאר הגוף. הסיפור נגמר ללא פציעות, אך עם סרטון שלא יבייש את fail army.

ליאור כספי

אני גולשת סנובורד 14 שנים ומדריכה משנת 2011. נהנית בעיקר בגלישת פריסטייל בפארק או ביום פאודר מפחיד כשיש שלג עמוק. אני עובדת בסקי-פס כבר 6 שנים ואני מוכרת בכירה במחלקת הסנובורד של סקי- פס תל אביב.
הציוד שלי הוא: בורד GNU- Eco Choise למסלולים ולפארק, ובורד ROXY- Banana Smoothey לימים שאני מלמדת בהם, הוא רך וכיפי לגמרי.
הטיפ: בתור מדריכת סנובורד חשוב לי להגיד לגולשים המתחילים ש- זהירות- זה ממכר! אה.. וקחו הדרכה!!
החוויה שלי מטורפת! את העונה האחרונה העברתי בוויסטלר- יום אחד היינו בדרך לדירה שבה גרנו, בזמן שחצינו את מגרשי הגולף באזור קלטנו מרחוק דב שנהנה לו מהשמש, כמו מפגרים התקרבנו אליו, השותף שלי היה 3 מטרים ממנו עד שפתאום הוא קלט שאנחנו לידו והתחיל לרדוף אחרינו.. יצאנו לריצת חיינו ואיכשהו בנס לא קרה כלום.. באותו רגע זה היה ממש לא מצחיק אבל מהרגע שהסדרנו את הנשימה כבר היה אפשר לצחוק על הסיפור הזה.

תמיר רוה

בגיל 8 יצאתי לחופשת הסקי הראשונה, ב-2004-2006 הייתי חלק מנבחרת ישראל בסקי, בגיל 15 עברתי לגלוש סנובורד ואפילו עשיתי קורס מדריכים באוסטריה ב-2014. אני עובד בסקי-פס משנת 2014 ואני אחראי משמרת בצוות סקי-פס תל אביב. אותי כנראה תמצאו בעיקר משחק בין קרווינג במסלול לבין יציאות לאוף-פיסט, אני בעיקר מחפש דרכים לשלב את שניהם באותו ראן.
ציוד: אני גולש על ה-SL של נוור סאמר וכל שאר הציוד שלי הוא של ברטון.
טיפ: זה לא רק למתחילים אלה לכולם, את הראן האחרון שומרים לחופשה הבאה- הפציעות הכי גרועות תמיד קורות בראן האחרון!
החוויה: זה סיפור שאני דיי חופר עליו… סבא שלי ז"ל היה צ'כי קשוח, הוא תמיד היה מביא איתו בקבוקון אלכוהול מלא בוויסקי משובח. באחת החופשות שלנו לאוסטריה כשהייתי בן 13 בערך נפלנו על יום ממש קר (מינוס 15-17מעלות) וכשאמרתי לסבא שממש קר הוא הוציא את הבקבוקון ואמר לי: "קח שלוק גדול!", כששאלתי אותו מה זה הוא פשוט אמר מים שיעשו לך חם בגוף… מפה לשם זה היה יום מלא בנפילות והתנגשויות מביכות…

לירון שכנאי

סקי! רק סקי והרבה הרבה סקי! אני גולשת 17 שנים כשההעדפה המרכזית שלי זה בעיקר גלישה מהירה ומדויקת במסלול. בסקי-פס אני עובדת כ-10 שנים, כאשר תפקידי הוא מנהלת משמרת בצוות סקי פס תל אביב.
ציוד: לחופשה אני לוקחת איתי תמיד מגלשים ונעליים של סלומון, שלא מאכזבים אף פעם. כשיש לך ציוד אישי אתה תמיד יודע למה לצפות ואיך הוא יתנהג בכל מצב.
טיפ: לכל הגולשים המתחילים חשוב לי להגיד שאין קיצורי דרך, מה שלא לומדים בהתחלה, קשה יותר אחר כך.
חוויה שלי שאני לא אשכח בחיים? חחחחח מה שקורה על ההר נשאר על ההר…

ליאת הרץ

היי לכולם! אני ליאת ואני גולשת סקי כבר 25 שנה בעיקר במסלולים. אני עובדת בסקי-פס מזה 10 שנים ואני מנהלת את סניף חיפה.
הציוד עליו אני גולשת הוא המגלשים של פישר מדגם TRINITY.
לדעתי הטיפ הכי חשוב לגולשים שזה עתה גילו את הענף המדהים הזה: ציוד וביגוד איכותי משדרגים את איכות הגלישה ואת החוויה- כשאתם מתלבשים לא בהתאם לתנאים בחוץ זה יהרוס לכם את כל החופשה!
חוויה מיוחדת? וואי אני לא אשכח את היום הזה: כשהיינו צעירים, אני והאחים שלי אהבנו לגלוש ביחד בחופשות סקי משפחתיות. באחד הימים התפצלנו מההורים והלכנו לאכול לחוד, שתינו קצת יותר מדי יין מסתבר והתחלנו להתברבר במסלולים ובסוף נכנסנו לאוף- פיסט שסיימנו בעיירה נידחת בסוף היום מבלי שתהיה לנו דרך לחזור (האתר נסגר כבר), אין טלפון והמלון רחוק. בסוף זה נגמר ב-200 יורו למונית, הורים כועסים ומודאגים ובעיקר הרבה כאב ראש! אבל בהחלט חוויה מצחיקה.

עידו ששון

את חופשת הסקי הראשונה שלי עשיתי בגיל 10, ובגיל 17 עברתי לגלוש סנובורד. אני עובד בסקי-פס שנתיים, וכיום מנהל את מחלקת הסנובורד בסניף ת"א.
הקרש עליו אני גולש כיום הוא: Gnu Head Space קרש פארק, שגולש עליו פורסט ביילי (האגדה!) ובגדול, כל שאר הציוד שלי הוא ברטון… סגנון הגלישה המועדף עלי הוא בפארק, אין כמו לנחות טריק חדש אחרי יום של ניסיונות!
הטיפ שלי לגולשי סנובורד מתחילים- מיגונים! בחופשה הראשונה נופלים המון על הישבן והידיים ובלי מיגון זה כואב מאוד ואפילו מסוכן.
חוויה מיוחדת- בקיץ האחרון, ביליתי עונת סנובורד שלמה בניו זילנד, קרדרונה (מסתבר שהעונות הפוכות בחצי הכדור הדרומי..). לקראת סוף העונה, התקיימה באתר אליפות העולם (ומקודמות האולימפיאדה) במספר קטגוריות בסקי וסנובורד, ופשוט כל הגולשים הכי מטורפים בעולם היו שם! באחד הראנים, לפני הירידה לליין של הקיקרים עמדו לידי דני דיוויס, רד ג'רארד וליון פארל (כולם גולשים בטים של ברטון) מפה לשם דיברנו וצחקנו קצת, ולאחר מכן גלשנו ביחד את כל הליין ואת הדרך למטה חזרה לרכבל!

לימור גדות

אני גולשת סקי כמו נסיכה כבר 18 שנים (דמיינו את המבט) וכמובן שנסיכה כמוני תגלוש רק קלאסי במסלולים עם יציאה לאוף-פיסטים כשהתנאים מתאימים לכך.
אני עובדת כבר 7 שנים בסקי-פס תל אביב ותפקידי הוא אחראית משמרת במיל' מאז שהתחלתי ללמוד באוניברסיטה בשנה שעברה, ולכן אני עובדת בעיקר בסופ"שים.
מבחינת הציוד: לחופשת הסקי אני לוקחת רק את הנעליים שלי: נעלי סלומון X-PRO 90 W .
מבחינת טיפ לגולש: אני רוצה להגיד שלהיות מוכנים לעבודה ומאמץ. לחלקנו זה לא דבר שבא טבעי אז צריכים להיות מוכנים לעבוד, משם מה שנשאר רק זה להנות!
הסיפור שלי הוא כזה: גלשתי באוף פיסט עם אחי ונתתי התרסקות רצינית, הסקיז התנתקו ואחי כבר עבר אותי אז הייתי צריכה לטפס למעלה כדי לקחת אותם, כל פעם שניסיתי לעלות החלקתי עוד מטה.. הגעתי מזיעה כשבחוץ הטמפ' מתחת ל-10 מינוס מעלות…

יוחא סנין

אני גולש סנובורד מגיל 15. על ההר תוכלו למצוא אותי בעיקר בפארק וכמובן שכאשר התנאים מאפשרים, אז באוף-פיסט. זו השנה השניה שלי בסקי-פס ואני עובד בעיקר בסניף חיפה ומדי פעם קופץ גם לסקי-פס תל אביב.
מבחינת הציוד: האמת שאני מחליף הרבה ולא נאמן לבורד מסוים, אבל מעדיף קרשים רכים במיוחד.
הטיפ שלי: בעיקר למתחילים- תתרגלו את סגירת הביינד על הנעל בעמידה ולא בישיבה על הישבן…
חוויה שלא אשכח בחיים: כל יום פאודר זו חוויה מיוחדת בעיניי…

די.סי 2018
לפוסט הבא

השאירו תגובה

משתמש באפליקציית פייסבוק? פתח באפליקציה המשך בדפדפן
לאיזה סניף תרצה לנסוע? סניף תל אביב סניף חיפה סניף הרצליה
לאיזה סניף תרצה להתקשר? סניף תל אביב סניף חיפה