טיפולים ותיקוני ציוד

סקי-פס מאמינה בשירות מתמשך ללקוח ולכן הציוד שלנו מגיע עם שירות לכל החיים. על מנת להבטיח שימוש מהנה בציוד לאורך זמן רב, סקי-פס מפעילה מזה 20 שנים, מעבדה מקצועית המתמחה בטיפול בסנובורדים ומגלשי סקי. המעבדה המקצועית והמתקדמת בישראל, מתמחה בטיפולים שונים כמו וקס חם, ליטוש סכינים, מילוי חריצים ועד לתיקונים המסובכים ביותר. צוות המעבדה מורכב מאנשי מקצוע מיומנים ביותר, אשר יוודאו שבכל חופשה שלכם, תרגישו שאתם משתמשים בציוד מצוין, ממש כמו בפעם הראשונה. בנוסף, ניתן לרכוש אצלנו ציוד לתיקון עצמאי כגון ווקס, מברשות, משייפי סכינים, מגהצים ועוד, והכל במחירים שווים לכל כיס.

תיקון ציוד בחינם!

קורה שמגלש או בורד מקבלים מכה חזקה מסלע, עץ או ממגלש אחר ואז הסכין מתעקמת או יוצאת ממקומה, או שהשכבות מהן מורכב הבורד נפרדות אחת מהשניה וצריך להדביק אותן חזרה יחד. כל מה שמוגדר כתיקון (שזה פחות שגרתי), אנחנו מתקנים ללא תשלום למגלשיים ובורדים שנרכשו אצלנו.

0101

מריחת ווקס

מריחת ווקס חם על תחתית המגלש או הסנובורד, שמטרתו לאפשר לכם לגלוש יותר מהר וחלק.

0202

השחזת המגלש

השחזת תחתית המגלש והסנובורד והסכינים המקיפים אותם, למטרת שיפור האחיזה של המגלש או הבורד על השלג והחלקת התחתית שמאפשרת גלישה מהירה יותר.

0303

מילוי חריצים בתחתית

מילוי חריצים בתחתית המגלש והבורד, אשר נוצרו כתוצאה מגלישה באזור שלא היה מכוסה במספיק שלג, והאבנים שמתחתיו חרצו את התחתית. החריצים ממולאים בחומר פלסטי בשם פיטקס, שמטרתו לסתום את החריץ ולהחזיר את התחתית לקדמותה (בניגוד לשעווה, שיורדת בזמן הגלישה, החומר הפלסטי נותר זמן ממושך)

0404

תיקונים מיוחדים

אנו מציעים לכם תיקונים נוספים מעבר לטיפולים, כגון הדבקות, מכות בסכין ועוד. לפרטים תוכלו להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו בחנויות סקי-פס.

קפצו לביקור

רוצים לזכות בחליפת סקי?

שמעו ראשונים על מבצעים והנחות וקבלו הטבות מיוחדות