5 הבורדים החמים לעונת 2023

קבלו את חמשת הבורדים הכי חמים לטעמנו לחורף הקרוב. החברות החזקות ביותר, הייצור המוקפד ביותר, לא סתם הייפ וגימיקים אלא רצינות תהומית כדי שתקבלו את המוצר הטוב ביותר.

1. נוור סאמר פרוטו סינתזיס – אחד הבורדים הידועים של נוור סאמר – חברת הבוטיק האמריקאית הכל כך נחשקת. ייצור בקולורדו על ידי בעלי המקצוע הטובים בעולםבורדים טאייונים או מדובאי עושים במכנסיים כשהם רואים נוור סאמר בשטח. הפרוטו סינתזיס מיועד לגולש הפרוגרסיבי שמשלב גלישה בכל ההר עם המון יכולות פריסטייל טכניות ויצירתיות.

2. ברטון פלייט אטנדנט – אול מאונטיין פרירייד קשוח, מהיר וחובב פאודר. מיוצר במפעל באוסטריה ומגיע עם שלוש שנות אחריות יצרן מקורית והמון ריספקט מגולשים בכל העולם.

3. ליב טק טי. רייס – טרוויס רייס הוא ככל הנראה הגולש המוערך ביותר בעולם כרגע, עם ליין תחרויות משלו ויכולות של חייזר עם ביצי שור, הבורד משלב איכות שרק בנייה אמריקאית נותנת עם יצירתיות מבית ליב טק – רוקר קאמבר משולב, סכין מגנה טרקשן לאחיזה מושלמת בקרח. יש לרכוש ביצי שור בנפרד.

4. גנו מאני – הבורד הכי פאנאניידה בשטח, רך ונוח, סימטרי, נוז וטייל רחבים לבאטרים ופרסים, קמברים קלילים וייצור בארהב ליד סיאטל. וכל זה במחיר בדיחה.

5. ברטון יססיייר – בורד הנשים הנמכר ביותר, שייפ אול מאונטיין עם רוקר קאמבר משולב, חומרים איכותיים וסטייל לפנים. כל מה שגולשת טובה רוצה וצריכה בבורד אחד.

אז יאללה, קחו את הגלישה שלכם ברצינות כי בורד לא קונים כל שנה וחבל על הפסולת שבורד נחות ולא מתאים משאיר על כדור הארץ קנו נכון וחכם. אנחנו כאן לעזור לכם.