בזמנים שכל חברת ביגוד רחוב, סקי או אאוט-דור חושבת שהיא יכולה להוציא ליין של ביגוד סנובורד ולעשות מיליונים, זה בדיוק הזמן שגולשים אמיתיים בוחרים בחברות שהם הדבר האמיתי כי שם האיכות, הסטייל והלב.

ולכן, בעיתוי מושלם, 686 עושים עליה! אחרי ברטון, 686 הם מותג ביגוד הסנובורד הכי גדול בארצות הברית. מאז 1992, 686 מביאים לגולשי סנובורד בכל העולם ביגוד עם סטייל אמריקאי אמיתי ומפרט טכני מרשים שיספק גם את הדקדקנים הגדולים ביותר.

האיש מאחורי 686 הוא מייקל אקירה-ווסט. מייק גדל בתוך סצנת הסקייטבורד הקליפורנית של שנות ה-80 המוקדמות והגיע בטבעיות גם ל-Bear Mountain, שם התחילה ההתמכרות שלו לסנובורד.
אחרי שסיים את הלימודים באוניברסיטה הוא החליט שאם הוא הולך לנסות ולעשות משהו משל עצמו, כדאי שהוא יתחיל כשעוד אין לו מה להפסיד. כך, בגיל 20, עם פאנק, ראפ, ג'אז, אוסף נעלי הסקייטבורד וביגוד הוינטג' שלו כמוזה ומקור להשראה, מייק התחיל לעבוד. מה שהתחיל כפרוייקט ללימודים, הפך במהרה לאובססיה. בנובמבר 1992 חברת ביגוד הסנובורד 686 קמה לתחייה.

לגבי מקור המספר 686 קיימות שמועות והשערות מופרחות החל מיחידה צבאית סודית ועד לכת השטן, אלא שהאמת מדאיגה הרבה פחות. מקור השם טמון במספרים ותאריכים שחשובים למייק באופן אישי כגון תאריך הלידה של סבו, וסכומם הוא הגיל של מייק כאשר הקים את החברה. למרות מקורו האינטימי של המספר, 686 מסמל כיום יותר מהכל את השילוב המנצח בין ביגוד טכני מתקדם לבין אופנה וסטייל על-זמניים. מתחילת הדרך, המטרה של 686 הייתה לספק ביגוד סנובורד חדשני ואופנתי בהשארת תרבות הרחוב של לוס אנג'לס ואתרי הגלישה של דרום קליפורניה, שמתוכם היא צמחה.

ל-686 טכנולוגיות ומוצרים ייחודיים, פרי יצירתם של מייק וחבורתו. טעימה קטנה מתוכם היא סדרת Smarty המפורסמת של מעילים 3 ב-1 שמגיעים עם פנימית פליס מתפרקת המאפשרת לגלוש עם המעיל בסופות הקשות ביותר או בימים החמים של סוף העונה. בנוסף, טכנולוגיית Thermagraph דואגת לחלוקה אופטימלית של אזורי חימום ואוורור בביגוד וחגורת ה- Toolbelt הייחודית שפשוט צריך לראות כדי להבין.

686 סוף סוף בארץ, והם כאן כדי להישאר!

משתמש באפליקציית פייסבוק? פתח באפליקציה המשך בדפדפן
לאיזה סניף תרצה לנסוע? סניף תל אביב סניף חיפה סניף הרצליה
לאיזה סניף תרצה להתקשר? סניף תל אביב סניף חיפה