המגלשים החמים של חורף 2020

כבר שמענו מהרבה גולשים ישראלים שאין שום דבר מגניב בסקי יותר והרבה עוברים לעשות סנובורד… תחשבו שוב! 

בשנים האחרונות הסקי תופס תאוצה יותר ויותר, ורואים יותר גולשי סקי יוצאים מחוץ למסלול, יורדים בגלישה מרהיבה מצוקים בגבהים בלתי יאמנים ומתעופפים באוויר ברמה שאפילו לגולשי הסנובורד נופלות הלסתות. 

ולכן כמו בכל שנה (סקיפס מביאה לכם את הפסגה הטכנולוגית של עולם הסקי)בשביל לקרב אתכם עוד צעד בדרך להיות גולשים מדהימים [כאלה אנחנו מביאים לכם את הציוד הכי מתקדם], מהפכני ומגניב שיכול להיות ובשביל לעשות לכם סדר ולהדליק אותכם כבר מעכשיו על הציוד הבא שלכם,קבלו את נבחרת החלומות של עולם הסקי לעונת 2020.

1.

Fischer RC One 74X

לא נמאס ממגלשיים מהשכרה? קבלו את המגלשיים הראשונים שלכם:

פישר היא החברה הותיקה בסקי-פס, למעלה מ40 שנים בישראל ומעל ל95 שנות ניסיון, ידע וטכנולוגיה שנותנת לנו את הביטחון המלא להגיד לכם- וואלה שווה להשקיע עכשיו במגלש הראשון שלכם במקום לבזבז את הכסף בהשכרה על מגלשיים באיכות נמוכה ומחומרים זולים.

הRC ONE מומלץ לגולשים מרמת הבינוניים ועד המתקדמים, לגולשים הנהנים יותר מגלישה משוחררת וקלילה ללא הצורך בגלישה טכנית ברמה גבוה מאוד או אגרסיבית.

עם רוחב 74 מתחת לרגל, הסקי הזה טוב גם לגלישת קארבינג טובה ואחיזת סכין, וגם על מנת לחתוך מעט אל מחוץ למסלול.

 2.

Lib-Tech Wreckcreate84

המגלש הכי מיוחד בהר!

ליב-טק היא אחת החברות המוכרות ביותר בעולמות הגלישה- בקרב גולשי הגלים, הסנובורד ואפילו מגלשי סקי הם עושים!

החברה האמריקאית מוושינגטון מייצרת את כל המוצרים שלה בעבודת יד קפדנית ומציעה את המגלש המגוון ביותר בקטגוריית האול-מאונטיין מה שהופך את המגלש לקוויבר קילר של העונה.

במבנה גיאומטרי של קאמבר סקי קלאסי עם רוקר קדמי מוקדם יותר מאפשר יכולת ציפה נפלאה בשלג עמוק, סכין משוננת בטכנולוגיית המגנה-טרקשן של ליב-טק לאחיזת סכין שאין שניה לה ומטריצת הפיבר לאורך המגלש שתורמת רבות ל-"פופ" של המגלש לגולשים שנהנים גם לקפוץ בפארק.

אז השתכנעתם שהוא יודע לעשות הכל?

 3.

Salomon X-MAX 10

מגלש המסלולים האולטימטיבי למתקדמים.

אתם מהגולשים שבאים לקנות מגלש חדש ואומרים: "עזבו אתכם קפיצות, עזבו אותי מהאוף-פיסט, בשבילי רק מסלול וכמה שיותר מהר"? אז כדאי שתקשיבו טוב.

סדרת הX-MAX הותיקה והמצליחה של סלומון עברה מתיחת פנים ושדרוג טכנולוגי משמעותי והפכה לסדרת ה S-MAX.

מבנה קאמבר מלא ללא רוקרים לאחיזת סכין מקסימלית לאורך כל אורך המגלש, ליבת עץ קלילה מתחת לרגליים בשילוב 2 שכבות טיטניום לקשיחות ויציבות מקסימליות.

טכנולוגית הEdge Amplifier החדשנית, שבה מסילת הביינדינג שקועה בתוך גוף המגלש- ובכך מציעה תגובה מהירה להפליא במעבר מסכין לסכין.

בנוסף סלומון הוסיפו את ה- Pulse Pad- שכבת גומי דקה לאורך כל הסכין במטרה להפחית רעידות במהירויות גבוהות.

שילוב כל הטכנולוגיות האלו במגלש אחד מבטיחות לגולש הרגשת ביטחון מקסימלית במהירויות גבוהות וקארבינג ברמות הגבוהות ביותר שיש.

 4.

Salomon QST 92

לגלוש במסלול ומחוצה לו.

המגלשיים הכי ורסטיליים שתגלשו עליהם העונה, נקודה.

התעשייה בשנים האחרונות הולכת דווקא למגלשי סקי רחבים יותר גם לגלישת קארבינג איכותית, דבר המאפשר לגולש להינות מהשלג הטרי מחוץ למסלול מבלי להתבאס על יכולות המגלש בתפיסת מהירות.

סדרת ה -QST מתאפיינת בדיוק באותם יכולות, חיתוך סכין חזק ושמירה על קו אחיד לאורך קארב יפה ונקי בכל שלב בפניה, אל מול יכולות ציפה מרשימות שלא יביישו שום גולש שאוהב להתרסק לתוך עננת שלג עמוק.

עם טכנולוגיית הC/FX הנהדרת של סלומון המצוייה במגלש שמשככת זעזועים ומורידה ממשקל המגלש והוספת שעם (כן כן כמו השעם בבקבוק יין) שנותן ריכוך יפה למגלש, בהחלט צפוייה חווית גלישה מהנה וחלקה.