יופי של טיפ - כל הכתבות

הדרכות סקי וסנובורד

בדיוק כמו שבשביל להתחיל לנהוג צריך לעשות שיעורי נהיגה, גם בסקי וסנובורד יש חשיבות גדולה מאוד ללמידה עם מדריך מוסמך. אמנם אין חובה בכך, ואתם רשאים לקחת את המגלשיים שלכם ולעלות על הרכבל גם ללא שום הדרכה או ידע קודם, אבל זה לא מומלץ, ואפילו מסוכן.

 

לעשות עונת גלישה

מה שהיה עד לפני עשור נדיר במחוזיתינו, ונחלתם של בודדים בלבד (אם בכלל) מידי שנה, היום כבר ממש לא, ויותר ויותר גולשים ישראלים מחליטים להעביר עונה שלמה (בין 3 חודשים לחצי שנה) באתר סקי. הערכות מדברות על כמה מאות של ישראלים היוצאים לעונה מידי שנה בשנים האחרונות. מטורף!

כחלק מההתפחות הבריאה בענף הגלישה בארץ, כמו במקומות אחרים בעולם, גם כאן בישראל היה ברור שלא מעט גולשים יקחו את כל העסק…

5 אתרי האוף-פיסטים הטובים בעולם

בין אם אתם גולשים מתקדמים, או נמצאים ממש בתחילת דרככם, תמיד הציפייה של כולנו היא לגלוש בשלג עמוק, וכמה שיותר עמוק- יותר טוב! ולכן, כבר שנים על גבי שנים שגולשי סקי וסנובורד מחפשים אחר האוף פיסטים הטובים ביותר. אז באיזה אתרים בעולם קיימים התנאים הטובים ביותר לגלישה שכזו? יצאנו לבדוק.

גוגלס או משקפי שמש

אם לפני כ- 20 שנה הוויכוח בין גוגלס לבין משקפי שמש היה קיים, ובאתרי הסקי עדיין הייתם יכולים לראות מידי פעם גולש עם משקפי שמש, היום זהו מראה נדיר מאוד, וכמעט שכל הגולשים בוחרים לגלוש עם גוגלס,

גוגלס או משקפי שמש

יום לפני שאני זז לנסיעת הסקי הראשונה שלי השנה, יש לי הכבוד להציג את עבודת המחקר שערכתי לעניין הגדרות אופפיסט בחברות הביטוח השונות, לטובת חברי העמוד.

 

לא נכנסתי לחברות קטנות כמו ״מנורה״, אלא התרכזתי בגדולות וברציניות…